دکتر عبدالصمدی

smile is the beauty of soul

48928439
489328493

رایگان مشاوره بگیرید

جهت دریافت مشاوره رایگان کافی است شماره موبایل خود را وارد کنید

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

7868767786
درباره ما بیشتر بدانید

با اطمینان لبخند بزنید

ما در کلینیک دکتر عبدالصمدی (سینا دنتال) متعهد هستیم که با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها و مواد، خدمات دندانپزشکی درجه یک را به شما ارائه دهیم. چه به مراقبت های روتین دندانپزشکی نیاز داشته باشید و چه به درمان های زیبایی، تیم ما مجهز به پیشرفته ترین امکانات دندانپزشکی است تا اطمینان حاصل کند که سلامت دندان و نیازهای زیبایی شما با بالاترین استاندارد انجام می‌شود.
هر طرح درمانی در کلینیک دکتر عبدالصمدی (سینا دنتال) برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد بیماران ما طراحی شده است. ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت دندانپزشکی در محیطی راحت و دلپذیر هستیم. با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم، به لبخند زیبایی که شایسته آن هستید برسید.

مراجعین درباره ما چه می گویند؟

نظرات مراجعین ما

ویژگی های ما

چرا کلینیک دکتر عبدالمصدی؟ (سینا دنتال)

استفاده از مواد درجه یک

جدیدترین تکنولوژی ها

کادری مجرب و با سابقه

سوالات پرتکرار کاربران

سوالات متداول

در کلینیک دکتر عبدالصمدی (سینا دنتال) ما طیف گسترده ای از خدمات دندانپزشکی، از جمله مراقبت های پیشگیرانه، دندانپزشکی زیبایی و جراحی دندان را ارائه می دهیم.

می توانید از طریق پر کردن فرم بالا یا با تماس مستقیم با کلینیک ما یک قرار ملاقات رزرو کنید.

کلینیک دکتر عبدالصمدی (سینا دنتال) از شنبه تا 4 شنبه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر باز است. همچنین برای راحتی شما، روز های پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 13 خدمات ارائه میدهیم.

بله می‌توانیم مشاوره‌های عمومی را از طریق تلفن ارائه دهیم، ولی توصیه می‌کنیم برای معاینه کامل به کلینیک سینادنتال مراجعه کنید تا توصیه‌ها و درمان‌های شخصی را دریافت کنید.

ما طیف وسیعی از درمان های زیبایی دندان، از جمله سفید کردن دندان، روکش دندان، ونیر سرامیکی، کانتکت لنز و ارتودنسی را ارائه می دهیم. در طول مشاوره در مورد درمان‌هایی که برای شما مناسب هستند صحبت می کنیم و یک برنامه شخصی برای دستیابی به اهداف زیبایی‌شناسی خود طراحی خواهیم کرد.

نیاز به راهنمایی دارید؟