دکتر عبدالصمدی

smile is the beauty of soul

049320943
483928493

رایگان مشاوره بگیرید

جهت دریافت مشاوره رایگان کافی است شماره موبایل خود را وارد کنید

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

4389284932
متفاوت ترین روش زیبایی دندان

جدیدترین نسل ونیرهای سرامیکی

زیبایی لبخند ایده آل را با دکتر عبدالصمدی دندانپزشک زیبایی تجربه کنید. خدمات ونیر سرامیکی مرکز دندانپزشکی ما به گونه ای طراحی شده است که لبخند درخشانی را که آرزوی آن را داشتید به شما در یک جلسه هدیه می‌دهد. با بهره گیری از فناوری های پیشرفته دندانپزشکی دیجیتال و تکنیک های جدید زیبایی دندان، ما تضمین می کنیم که روندی درمانی بدون درد و سریع را تجربه کنید. خدمات دندانپزشکی زیبایی دکتر عبدالصمدی شامل ونیر سرامیکی و کانتکت لنز(CONTACT LENS) می شود که تضمین میکند در سریعترین زمان ممکن و با حداقل میزان تراش دندان به لبخند زیبا و دلخواه خود برسید.

ما در کلینیک دکتر عبدالصمدی به شما این اطمینان را می‌دهیم که نه تنها یک درمان زیبایی، بلکه یک تحول بی نظیر را در لبخند خود تجربه خواهید کرد.   

طراحی لبخند شما فقط در 3 روز
با کمک جدیدترین تکنولوژی روز دنیا
با اطمینان انتخاب کنید

نظرات هنرمندان

ویژگی های ما

چرا کلینیک دکتر عبدالمصدی؟

تحویل سه روزه

استفاده از مواد درجه یک

جدیدترین تکنولوژی ها

کادری مجرب و با سابقه

سوالات پرتکرار مراجعین

سوالات متداول

ونیر سرامیکی پوسته‌های نازکی از مواد سرامیکی هستند که بر روی دندان‌ها قرار داده می‌شوند تا با تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول، ظاهر دندان‌ها را بهبود بخشند.

ونیر سرامیکی راه حلی بادوام و زیبا برای انجام تغییرات در طرح لبخند است که ظاهر و احساس طبیعی ارائه می دهد.

به طور معمول، ونیر سرامیکی را می توان در یک یا دو بار مراجعه به دندانپزشک انجام داد ولی در دندانپزشکی عبدالصمدی این زمان چند ساعت است.

با مراقبت مناسب، ونیر سرامیکی می‌تواند سال‌ها دوام بیاورند که اغلب بین 15 تا 25 سال عمر می کنند.

ونیر سرامیکی در مقایسه با دندان های طبیعی در برابر لکه شدن بسیار مقاوم هستند.

مهمترین تفاوت ونیر های سرامیکی با دیگر روش های زیبایی دندان آسیب کمتر آن به مینای دندان است و حتی در برخی موارد این ونیر ها بدون تراش قابل ارائه به بیمار است. از دیگر تفاوت های ونیر سرامیکی با روش هایی مانند روکش دندان زمان آماده سازی و روند درمانی آن است که استفاده از تجهیزات دیجیتالی باعث کاهش زمان درمانی در ونیر سرامیکی شده است. نیازی به مقایسه زیبایی این روش جدید دندان پزشکی زیبایی با دیگر روش های زیبایی نیست، زیرا ونیر سرامیکی با اختلاف زیادی زیباتر و کارایی بالایی را ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره میتوانید با پر کردن فرم تماس از این روش درمانی نهایت بهره را ببرید.

نیاز به راهنمایی دارید؟