لومینیرز

طراحی لبخند به روش لومینیرز

 


سیستم لمینت های بدون تراش ( لومینیرز ) NON-PREP LAMINATES LUMINEERS

این روش طراحی لبخند با توجه به شرایط خاص مر اجعه کننده و نظر دندانپزشک براي کسانی که امکان انجام این نوع طراحی لبخند را داشته باشند قابل اجرا می باشد. در این روش نیازی به تراش دندان وجود ندارد و یا بسیار کم انجام می شود. همچنین در این حالت نیازی به استفاده از داروهای بی حسی موضعی نیست. به این ترتیب روکش لومینیرز به نحوی طراحی می شود که بتواند نتایج زیبایی مناسب را با استفاده از یک فرآیند درمانی ساده و بدون درد در اختیار افراد متماضی قرار دهد . امروزه نام لومینیرز به عنوان یک برند تجاری و منحصر به فرد مطرح می باشد و انجام این روش به طرق مختلف و با توجه به متریال استفاده شده ممکن است الزاما لومینیرز نامیده نشود و به عنوان ونیر های سرامیکی فوق نازک و کم تراش دندان نیز می توان از آن نام برد که امروزه در جدیدترین متدها به عنوان نام کلی کانتکت لنز از آنها یاد می شود، چراکه کلمه لومینیرز در انحصار کمپانی دنمت امریکا می باشد . در حمیمت چون کمپانی دن مت امریکا اولین کمپانی سازنده اینگونه لمینت دندان بدون تراش بود ، امروزه به اشتباه به تمامی لمینت های سرامیکی بدون تراش عنوان لومینیرز اطلاق میشود در حای که هم اکنون کمپانی های بسیار زیاد دیگری هم هستند که امکان ساخت لمینت دندان بدون تراش یا همان لومینیرز را دارند ازجمله کمپانی کی لاین آلمان که در ساخت اینگونه لمینت ها بسیار متبحر است لازم به ذکر است که این لمینت ها بسیار نازک بوده ودر عین حال حداکثر زیبایی و مماومت را دارا می باشند . 

نمونه کارهای طراحی لبخند به روش سرامیکی بدون تراش دندان (اصطلاحا لومینیرز)

 

لومینیرز   لومینیرز دندان  LUMINEERS

 

مزایای لومینیرز

 

استحکام در حد دندان طبیعی 
عدم ( یا حداقل ) تراش بافت دندان طبیعی 
رنگ و شفافیت بسیار طبیعی در حد دندان طبیعی 
باند فوق العاده به دندان به علت نصب روي بافت میناي دندان و چسباندن با مواد خاص خود 
عدم رنگ پذیری 
دوامی تا حدود 15 سال 

 

Teeth luminescence  


مراحل انجام لومینیرز دندان

 

برای لومینیرز دندان تنها به 3 جلسه حضور بیمار در مطب دندانپزشکی نیاز است . ابتدا از تمامی دندانهای بیمار در جلسه اول یک قالب کلی و دلیك گرفته می شود، سپس در جلسه دوم قالب گیری نهایی بعمل می آید و در جلسه سوم لومینیرزهای ساخته شده تحویل داده می شود . 
لازم به ذکر است دکتر عبدالصمدی با توجه به دارا بودن مجوز و سرتیفیکیت رسمی از کمپانی DenMate و همچنین کمپانی k line المان و با H lineقالب دندان های شما را به نمایندگی رسمی این کمپانی در امارات و یا المان ارسال می کند، و پس از گذشت حدود سه هفته لومینیرز های ساخته شده را تحویل می گیریم. 
با استفاده از لینک زیر شما میتوانید اسامی تعداد انگشت شمار دندانپزشکانی که دارای مدرک لومینیرز هستند را چک بفرمایید: 

http://www.lumineers.me