لومینیرز دندان جدیدترین و پیشرفته ترین روش زیبایی دندان است. در واقع لومینیرز یک ساختار بسیار نازک ساخته شده از پرسلاین است که به جلوی دندان شما متصل می شود و به این ترتیب اکثر موارد نقص و اشکالات ظاهری دندان را اصلاح می کند. این حقیقت که لومینیرز دندان بسیار نازک است، این امکان را فراهم می کند که آماده سازی دندان برای زیبایی طرح لبخند کاهش پیدا کند. در اکثر مواقع این روش درمانی ناراحتی خاص برای بیمار به همراه ندارد یا ناراحتی ناشی از بسیار کم می باشد. استفاده از این روش درمانی معمولاً به 3 جلسه ملاقات با دندانپزشک نیاز دارد.
افراد مناسب برای استفاده از این روش درمانی می بایست به مقدار کافی سطح مینای دندان داشته باشند که بتوان لومینیرز را به آن متصل کرد و از دستیابی به نتایج بلند مدت پس از درمان مطمئن شد. با توجه به اینکه روش لومینیرز نیازمند دستکاری و برداشتن ساختار طبیعی دندان نیست، در صورت نیاز می توان روکش لومینیرز را از روی دندان برداشت.

 

لومینرز دندان

 

جدیدترین روش زیباسازی دندان لومینیرز دندان می باشد .از روش های مختلف زیبایی می توان برای زیباسازی دندان ها استفاده کرد ، یکی از روش های زیبا سازی دندان ها روکش های کامپوزیتی و سرامیکی هستند ، به کمک این روکش ها می توان کوتاهی ، نامظمی و بدفرمی دندان ها را اصلاح و برطرف نمود .
این روکش ها تا حد قابل توجهی زیبایی دندان را فراهم می کنند اما بعضی از اشخاص با این وجود از تراش خوردن دندان ها و یا مقاومت روکش ها که ممکن است در برخی از آنها غیر طبیعی باشد ناراضی می باشند ، برای برطرف کردن این مشکل علم پزشکی روش لومینیرز دندان را ارائه نموده است ، در واقع لومینیرز دندان یک نوعی از سرامیک است که برای زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرد ، این روش زیبایی توسط کشور آمریکا ابداع شد .
هیچگونه ناراحتی هنگام درمان با روکش لومینیرز وجود ندارد. به خاطر اینکه استفاده از این روکش نیازمند آماده سازی دندان ها نیست، این روش درمانی هیچ ناراحتی و دردی برای بیمار ایجاد نمی کند. در این روش نیازی به تزریق مواد بی حسی یا دریل کردن ساختار حساس دندان وجود ندارد.
لومینیرز یکی از درمان‌های دندانپزشکی زیبایی است که بسیاری از بیماران آن را به دلیل سهولت و تاثیرگذاری بالا انتخاب می‌کنند. لومینیرز روکش زیبایی سرامیک نازکی است که به طور سفارشی برای هر بیمار ساخته می‌شود. لومینیرز جلوی دندان چسبانده می‌شود و ظاهری شبیه به دندان طبیعی را ایجاد می‌کند و مشکلات زیبایی دندان‌های قدامی نزدیک به جلوی دهان را می‌پوشاند.